آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گرمی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، کلیم الله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل که در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گرمی گفت: درقالب طرح ملی ابرار ۱۱ کیلومتر از محور‌های روستائی این شهرستان آسفالت شد.

او با بیان اینکه ۵۲ درصد از راه‌های روستائی شهرستان گرمی از آسفالت برخوردار هستند تصریح کرد: شهرستان گرمی ۶۵۵ کیلومتر راه روستایی دارد که از این میزان ۳۴۶ کیلومتر آسفالته است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل افزود:احداث راهدارخانه مرکزی شهرستان گرمی و راهدارخانه لنگان از اولویت‌های کاری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل است.

وثوقی بر ایجاد بستر‌ها و زیرساخت‌های لازم در حوزه راهداری و حمل ونقل جاده‌ای باهدف خدمات رسانی هرچه شایسته‌تر به مردم تاکید کرد و از آماده افتتاح بودن ساختمان پاسگاه پلیس راه گرمی به بیله سوار خبر داد.

او ایمن سازی محورها، نصب تابلو و علائم، تجدید خط کشی محور‌های مواصلاتی و اقدامات مستمر راهداری در حوزه شهرستان گرمی را خاطرنشان کرد.

فرماندار گرمی نیز با قدردانی از تلاش‌های راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در حوزه شهرستان مغان گفت: در جهت خدمت مطلوب و بی منت به مردم عزیز توجه ویژه‌ای به اعتبارات راهداری در حوزه گرمی انجام شده است.

بهشتی افزود: ۴۰ کیلومتر از روستا‌های بالای ۵۰ خانوار شهرستان گرمی از راه آسفالته برخوردار نیستند که امیدواریم با جذب اعتبارات لازم شاهدمرتفع شدن مشکلات اهالی این روستا‌ها باشیم.

او بر حل مسائل و مشکلات راه‌های بخش‌های موران و انگوت، حذف نقاط حادثه خیز، ایجاد روشنایی و خط کشی محور‌های مه گیر تاکید کرد و خواستار رسیدگی به راه‌های روستایی و گردشگری داش دیبی و دومولو شد.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *