آغاز فعالیت پیست موتورسواری و اتومبیلرانی ایلام

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی ایلام عنوان کرد؛

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ایوب جعفریان رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی ایلام گفت: این پیست شامل پیست‌های موتورسواری، موتور ریس و استریت همچنین پیست موتور کراس و پیست آفرود است.

او افزود: زمین این پیست از اداره ورزش و جوانان ایلام بمدت ۲۰ ساله توسط هیات موتور سورای و اوتومبیلرانی استان اجاره شده، اما بابت اجاره هیچ وجهی به این اداره پرداخت نشده است.

جعفریان یادآور شد: تمام هزینه‌ها با ساخت این پیست بصورت شخصی و بدون حمایت هیچ اسپانسری پرداخت شده است و تاکنون ۱۴ میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه شده است.

رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی ایلام بیان کرد: برای تکمیل این پیست در مجموع ۲۸ میلیارد ریال اعتبار لازم است همچنین ساخت و ساز دفتر مرکزی این هیات در این مجموعه راه اندازی می‌شود.

جعفریان اظهار کرد: آموزش رشته‌های این هیات آغاز شده و تاکنون ۳۸ خانم و ۴۸ آقا ثبت نام کرده اند.

او اعلام کرد: هزینه ثبت نام برای آموزش دوره موتورسواری ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال در ۱۰ جلسه و هزینه آموزش آفرود ۱۲ میلیون ریال در هفت جلسه است.

جعفریان با بیان اینکه این افراد در حین آموزش بیمه می‌شوند، یادآور شد: پس از پایان دوره‌ها برای شرکت کنندگان کارت عضویت و گواهینامه معتبر صادر می‌شود.

او گفت: شرکت کنندگان با دریافت این گواهینامه می‌توانند در همه پیست‌های موتورسواری، مسابقات و تمرین شرکت کنند همچنین قادر به اجاره پیست نیز هستند.

انتهای پیام/د

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *