اتمام ساخت یک میلیون و ۲۳۰ هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن

به گزارش خبرنگارمسکنگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن در مراسم معارفه نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه بنیاد مسکن یک نهاد خدمتگزار متعلق به انقلاب است، گفت: بنیاد مسکن برنامه‌های ویژه‌ای برای بازسازی بهسازی به مناطق سیل زده و زلزله زده داشت و تمام این اقدامات چشمگیر بوده است.

او ادامه داد: از سال ۹۱ تاکنون یک میلیون و ۲۳۰ هزار واحد مسکونی در این بخش را به اتمام رسانده ایم و ۲۵۰ هزار واحد نیمه تمام است که به زودی به اتمام می رسانیم.  امسال تلاش می‌کنیم ۳۱۰ هزار واحد مسکونی طبق برنامه ریزی هایی که انجام داده‌ایم آغاز و به اتمام برسانیم.

رئیس بنیاد مسکن با اشاره به اینکه از مجموع آنها این واحدها که بخش عمده آن ها کاربری مسکونی است، گفت: ۵۰۶ هزار واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده را بازسازی و نوسازی  کرده ایم، بخشی از این واحدها تعمیراتی و بازسازی بوده است.


بیشتر بخوانید  


او توضیح داد: در استان کرمانشاه با توجه به زلزله شدیدی که رخ داده بود توانستیم ظرف یک و نیم سال واحدها را بازسازی کنیم و با توجه به حضور وزیر راه وشهرسازی و مقام معظم رهبری و قولی که به مردم داده بود توانستیم و این واحدهای آسیب دیده را به اتمام برسانیم.

تابش تصریح کرد: همکاران ما در بنیاد مسکن از دل و جان در این مناطق حضور پیدا کرده اند و بازسازی را برعهده گرفته اند و هم اکنون چهره قدیم سرپل ذهاب با چهره جدید کنونی بسیار متفاوت است و تمامی واحدها با بهترین کیفیت احداث شده اند.

در حال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *