انتقاد فردیناند از عملکرد نقل و انتقالاتی منچستر یونایتد

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، ریو فردیناند، بازیکن اسبق منچستر یونایتد از عملکرد نقل و انتقالاتی این باشگاه انتقاد کرد و چلسی را برنده فصل نقل و انتقالاتی دانست.

فردیناند در مصاحبه‌ای درباره عملکرد نقل و انتقالاتی چلسی و منچستر یونایتد اظهار داشت: لمپارد باعث شده بازیکنان زیادی به چلسی بیایند و هیچ چیز ناممکنی در نقل و انتقالات این باشگاه دیده نمی‌شود، زیرا چلسی هر بازیکنی که می‌خواهد را جذب می‌کند. تفاوت منچستر یونایتد با چلسی این است که برای تیم من هیچ اتفاقی نمی‌افتد و تنها سر و صدا وجود دارد و این برای من و هواداران منچستر یونایتد ناامید کننده است. از چند ماه پیش درباره جذب سانچو صحبت شده بود، اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است.

فردیناند در ادامه گفت: من نمی‌گویم جذب بازیکن راحت است، اما چلسی نشان داد اگر به اندازه کافی هزینه کنید، کار‌ها به خوبی پیش می‌رود.


بیشتر بخوانید:


او افزود: مسئولان باشگاه مانند بقیه ۳ ماه زمان داشتند و من فکر نمی‌کنم مشکل آن‌ها نبود زمان یا منابع مالی لازم باشد. چلسی کارش را در نقل و انتقالات تمام کرد و منچستر سیتی هم ۳، ۴ بازیکن خوب گرفت. بنابراین مسئولان باشگاه از نظر زمان  کمبودی نداشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *