تعطیلی بیش از ۱۶۳۰۰۰ کسب و کار در آمریکا ظرف کمتر از ۶ ماه

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه آمریکایی سی‌بی ‎اس، از ماه مارس تاکنون بیش از  ۱۶۳۰۰۰  کسب و کار که به عنوان کاربر در شرکت «یلپ» ثبت شده‌اند، تعطیل شده‌اند.  

یلپ یک شرکت اینترنتی آمریکایی است که مقر آن در سان فرانسیسکو قرار دارد، این شرکت اینترنتی دیدگاه‌های دیگران در مورد کسب و کار‌های محلی مثل رستوران‌ها را دریافت می‌کند و پس از پردازش، در اختیار کاربران دیگر قرار می‌دهد. شرکت یلپ که یک شرکت خدماتی محسوب می‌شود از تعطیلی کسب و کارها در آمریکا با مشکلات بسیاری رو به رو شده است.

شبکه سی‌بی‌اس می‌گوید، همه‌گیری کرونا در آمریکا باعث تعطیلی  میلیون‌ها کسب و کار در این کشور شده و اقتصاد این کشور را به زانو درآورده است. صنعت رستوران‌داری بیشترین آسیب را از همه‌گیری کرونا در آمریکا دیده است.


         بیشتر بخوانید:


همه‌گیری کرونا در آمریکا اقتصاد این کشور را با بحران‌های گسترده‌ای روبه‌رو کرده است، روزانه به تعداد افرادی که به دلیل کرونا کار خود را از دست می‌دهند افزوده می‌شود. بسیاری از کسب‌ و ‌کار‌ها در آمریکا هنوز نتوانسته‌اند به شرایط پیش از شیوع ویروس‌کرونا بازگردند. کسب ‌و کار‌های خدماتی ‌و گردشگری بیشترین آسیب را از این همه‌گیری دیده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *