ساماندهی چهل اختران قم به کجا رسید؟

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، به نقل از شهرداری قم،احمد ترکمن،  مدیر منطقه یک شهرداری قم  با اشاره به این که تملک فاز اول پروژه چهل اختران قم رو به اتمام است، اظهار کرد: در واقع تملک فضا‌هایی که برای خدمات به زائران نیاز داریم از قبیل شوارع و پارکینگ‌ها ۹۵ درصد در فاز اول انجام شده است.

او با بیان این که  شهرداری پس از اتمام تملک دو ملک آمادگی اجرای فاز اول ساماندهی را دارد، افزود: هشت میلیارد تومان تا پایان سال اعتبار داریم که باقیمانده تملک و امور اجرایی را انجام خواهیم داد.

ترکمن گفت: اجرای طرح منوط به همکاری دیگر نهاد‌ها از جمله استانداری و اوقاف است چرا که اگر صرفا ما پارکینگ و شوارع را ایجاد کنیم ممکن است با طرح اصلی همخوانی نداشته باشد.

او با اشاره به این که پروژه از طرف دیگر دستگاه‌ها به خوبی پشتیبانی نمی‌شود، ادامه داد: باید توسعه امامزاده ابتدا اتفاق بیفتد بعد شهرداری وارد ساخت و ساز کاربری‌های خدماتی می‌شود.

مدیر منطقه یک شهرداری قم با بیان این که اگر قرار است این پروژه به اتمام برسد باید تمام دستگاه‌ها پای کار بیایند، افزود: شهرداری آمادگی کامل برای اجرای سهم خود را دارد، اما آیا در دیگر دستگاه‌ها هم این عزم وجود دارد؟

انتهای پیام/ش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *