۱۷۰ نیروی کار تعدیلی شهر بابک به عرصه فعالیت بازگشتند

۱۷۰ نیروی کار تعدیلی شهر بابک به عرصه فعالیت بازگشتندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان در دیدار با اعضای شورای تامین شهرستان شهربابک گفت: رفع مشکلات کارخانه کاشی آماتیس شهربابک باید در اولویت کار ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی قرار گرفته و تا زمان راه اندازی مجدد کارخانه و دعوت بکار نیرو‌های کاری این مجموعه دنبال شود.

او افزود: توجه ویژه به مسایل کارگری در شهرستان شهربابک باید در اولویت کار شورای تامین این شهرستان قرار گرفته و بر مبنای هم اندیشی و هم افزایی با مدیران صنعت و معدن، موانع تولید و مشکلات کارگری برطرف شود.

موحد حمایت از تولید و اشتغال را یکی از اولویت‌های دستگاه قضایی در استان کرمان برشمرد و تصریح کرد: براساس اقدامات انجام شده به منظور حمایت قضایی از توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در استان کرمان، این استان جزء پنج استان برتر کشور از حیث حمایت قضایی از سرمایه گذاری و تولید معرفی شده است.

رییس کل دادگستزی استان کرمان با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در سطح استانی و ملی می‌توان در راستای تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های کلان اقتصادی کشور گام‌های اساسی برداشت، تاکید کرد: شهرستان شهربابک یکی از شهر‌های امن استان کرمان به شمار می‌رود و با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی فراوان در این منطقه و با سرپنجه تدبیر قضات و کارکنان دستگاه قضا می‌توان گام‌های بزرگی در جهت توسعه اشتغال و تولید در این شهرستان برداشت.

موحد از همراهی و تلاش‌های اعضای شورای تامین شهرستان شهربابک قدردانی کرد و گفت: توسعه همکاری هاو تعاملات مجموعه‌های قضایی، اجرایی، انتظامی، اطلاعاتی و… می‌تواند زمینه امن و مناسب برای جلب سرمایه گذاری و توسعه اشتغال را فراهم کند.

انتها‌‌ی پیام/س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *